Tłumaczenia języka ukraińskiego

Precyzyjne, terminowe i wysokiej jakości tłumaczenia języka ukraińskiego to zasługa naszych pracowników – tłumaczy języka ukraińskiego, którzy nie tylko są wybitnymi lingwistami, ale także specjalistami w wielu dziedzinach.

 

Język ukraiński

Mimo powszechnej opinii o podobieństwie języka ukraińskiego przede wszystkim do rosyjskiego, język ten jest znacznie bliższy językowi białoruskiemu. Co ciekawe, aż 14% słownictwa w języku ukraińskim to polonizmy. Wpływy języka polskiego miały swoje miejsce dawno, ale są one widoczne do dziś.

Obecnie jednak znaczenie ma przede wszystkim rozwój gospodarczy Ukrainy oraz możliwości biznesowe, jakie otwierają się przed przedsiębiorstwami pragnącymi wejść na nowe rynki. Tłumaczenia z języka ukraińskiego lub na język ukraiński nabierają zatem ekonomicznego uzasadnienia i popularności.

 

Tłumaczenia

Wszystkie nasze działania koncentrujemy na uzyskaniu satysfakcji klienta. Każdy projekt tłumaczeniowy jest realizowany z maksymalną starannością. Nasi tłumacze posiadają niezbędne kompetencje, by zrealizować każdy projekt tłumaczeniowy dla języka ukraińskiego. Oferujemy szerokie spektrum tłumaczeń, sięgające od przekładów zwykłych, po przysięgłe; od ustnych po pisemne. Pracują dla nas eksperci z wielu dziedzin, dlatego też wśród naszych usług można znaleźć specjalistyczne tłumaczenia języka ukraińskiego. Obejmują one takie obszary jak: fizyka, chemia, inżynieria, medycyna, farmacja, informatyka, ekonomia, finanse, ubezpieczenia, marketing czy prawo.

Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia z języka ukraińskiego lub na ten język, prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.