Tłumaczenia języka szwedzkiego

Naszym klientom oferujemy pełen zakres obsługi tłumaczeniowej w języku szwedzkim – od tłumaczeń ustnych realizowanych podczas spotkań czy konferencji, przez tłumaczenia pisemne (w tym specjalistyczne), na tłumaczeniach przysięgłych kończąc.

 

Język szwedzki

Jako język urzędowy, język szwedzki funkcjonuje w Szwecji oraz Finlandii. W Norwegii czy Danii jest stosowany i nauczany ze względu na podobieństwo do duńskiego oraz norweskiego. Dla osób reprezentujących inne grupy języków, jest on interesujący przede wszystkim przez melodyjność brzmienia oraz możliwość zastosowania w sferze gospodarczej. Wiele globalnie znanych marek, prowadzących działalność we wszystkich zakątkach świata, pochodzi właśnie ze Szwecji i wciąż to tam ma swoje główne siedziby.

 

Tłumaczenia

O naszej renomie świadczą liczne referencje, które otrzymujemy od zadowolonych klientów. Choć dla języka szwedzkiego możemy zaoferować realizację pojedynczych zamówień, to najczęściej otrzymujemy zlecenia stałego wsparcia tłumaczeniowego. Cieszymy się takim zaufaniem, ponieważ nasze przekłady są zawsze wykonywane przez fachowców w danej dziedzinie i – przy utrzymaniu wysokiej jakości – kończone terminowo.

Niezależnie, czy tłumaczenie dla języka szwedzkiego dotyczyć ma medycyny, chemii, informatyki, produkcji, marketingu czy prawa, jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Posiadając szeroki zakres specjalizacji, chętnie podejmujemy się tłumaczenia umów, dokumentów prawnych, instrukcji obsługi, dokumentacji technicznej czy materiałów marketingowych. Z niemniejszą pasją zabieramy się za tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne czy inne formy tłumaczeń ustnych.

Jeśli są Państwo zainteresowani tłumaczeniem z języka szwedzkiego lub na ten język, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń.