Tłumaczenia języka francuskiego

Gdy mowa o języku francuskim, czujemy się ekspertami zarówno w projektach przekładów ustnych, jak i pisemnych. Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów tłumaczeniowych z języka francuskiego i na ten język. A nasi klienci poświadczają nasze kompetencje poprzez nawiązywanie z nami stałej współpracy oraz powracanie do nas z kolejnymi zleceniami.

 

Język francuski

Obecnie język francuski jest jednym z najpopularniejszych języków europejskich. Ogromna liczba ludzi na całym świecie uczy się tego języka, a jeszcze więcej używa go bądź jako języka urzędowego, bądź powszechnie przyjętego dla danego kraju. Poza Francją, język francuski ma zastosowanie np. w Belgii, Szwajcarii, Kanadzie, Algierii, Maroku, Tunezji. Jest szeroko znany i używany również w Stanach Zjednoczonych, krajach afrykańskich czy azjatyckich. Ta powszechność języka francuskiego miała wpływ na uczynienie z niego oficjalnego języka wielu międzynarodowych organizacji, m.in. NATO, FIFA, Interpolu, ONZ czy OECD.

 

Tłumaczenia

Fakt, że język francuski ma zastosowanie w tak wielu krajach, w tak wielu instytucjach politycznych i gospodarczych, a tym samym w tak wielu przedsiębiorstwach i organizacjach non-profit, powoduje, że z czasem stał się istotną częścią naszej pracy. Niezliczoną liczbę razy dokonywaliśmy już różnorodnych przekładów na język francuski i z języka francuskiego – zwykłych, przysięgłych, specjalistycznych, symultanicznych i innych.

Tłumaczenia w różnych kombinacjach z językiem francuskim dokonujemy nie tylko często, ale i w bardzo wielu różnych dziedzinach biznesu, kultury, nauki czy prawa. Niezależnie od branży, tematyki, formy pracy, zawsze oferujemy wysokiej jakości obsługę naszym klientom poszukującym tłumaczy języka francuskiego.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wyceny pojedynczego tłumaczenia lub nawiązania stałej współpracy.