Tłumaczenia stron www

 

Korzyści

Kompleksowe opracowanie tekstów
Szybkość i precyzja działania
Wysokie standardy jakości
na każdym etapie prac

 

Itamar to biuro tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach stron www. W swoim portfolio posiadamy szereg zrealizowanych projektów – przygotowywaliśmy treści serwisów dla różnych branż, pracowaliśmy dla segmentu konsumenckiego (B2C) oraz biznesowego (B2B), z sukcesem pomogliśmy zaprezentować się w Internecie firmom produkcyjnym, usługowym i handlowym. Wykonywaliśmy przekłady niewielkich stron www, rozbudowanych serwisów korporacyjnych, a także sklepów internetowych.


Wielojęzyczny serwis internetowy może zdecydować o sukcesie firmy na rynkach międzynarodowych. Dzięki realizowanej przez nas usłudze tłumaczenia stron internetowych, nasi klienci zyskują możliwość rzeczywistego rozwoju swojego biznesu:

  • docierają do szerszej grupy potencjalnych klientów;
  • pozyskują nowych klientów i zwiększają swoje przychody;
  • poprawiają rozpoznawalność swojej marki;
  • zwiększają marże, nawiązując bezpośrednie relacje i omijając pośredników;
  • wchodzą na niszowe rynki;
  • obniżają koszt prezentacji swojej oferty na rynkach zagranicznych.

 

Jak pracują nasi tłumacze stron www

Po pierwsze, nie zawsze działają sami. W zależności od projektu, tłumacza stron internetowych mogą wspierać eksperci z innych branż – redaktorzy, specjaliści ds. marketingu, specjaliści ds. pozycjonowania stron www, programiści. Według nas, optymalne tłumaczenie serwisu internetowego nie jest równoznaczne z prostym przełożeniem zawartości z jednego języka na drugi. Ofertę tłumaczeniową możemy rozszerzyć o dodatkowe usługi indywidualnie dobrane do potrzeb klienta.

W naszych realizacjach dostosowujemy treści do wymogów lokalnych rynków oraz kultur poszczególnych krajów. Bierzemy pod uwagę specyfikę użytkowników konkretnej strony, ponieważ informacji będzie szukał, a potem będzie je czytał (a często tylko skanował) realny człowiek. W swojej pracy uwzględniamy również kryteria oceniania serwisów www przez wyszukiwarki.

 

Tłumaczenia wspierające działania seo

Biegle poruszamy się w tematyce pozycjonowania stron internetowych. W swoich tłumaczeniach pamiętamy więc nie tylko o widocznych treściach, ale i o ukrytych w kodzie źródłowym metaopisach, metatytułach i słowach kluczowych. Mamy na względzie także grafiki, którym przypisujemy właściwe opisy (tzw. alty) dla celów zwiększenia ruchu na stronie.

Nie tłumaczymy tekstów automatycznie, nie duplikujemy treści, nie robimy przekładów bez sprawdzenia, czy poszczególne elementy stron będą miały pozytywny wpływ na jej pozycję w wyszukiwarkach. Wręcz przeciwnie, z pasją podchodzimy do swojej pracy i z chęcią sugerujemy w treściach zmiany mogące poprawić ich odbiór przez czytelnika oraz ich wyniki w wyszukiwarkach. 

 

Usługi uzupełniające

Ofertę tłumaczenia stron www uzupełniamy szerokim pakietem usług dodatkowych, które zwiększają efektywność działań i oszczędzają czas naszych klientów:

  • pisanie i redakcja tekstów stron internetowych w celu zwiększenia skuteczności serwisów, optymalizacji przekazu i kosztów tłumaczenia,
  • umieszczanie treści w serwisie i tworzenie stron internetowych przygotowywanych w wielu językach,
  • pozycjonowanie stron www i kampanie reklamowe Google AdWords, 
  • stała obsługa w zakresie aktualizacji treści wielojęzycznych stron internetowych.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej oferty w zakresie tłumaczenia serwisów internetowych, prosimy o wypełnienie formularza bezpłatnej wyceny. 

Formaty

Przyjmiemy teksty we wszystkich, także niestandardowych formatach:

.doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .indd, .inx, .ai, .eps, .pdf, .psd, .tiff, .jpg, .gif, .png, .qxd, .qxp, .cdr, .odt, .ods, .odp, .pmd, .dwg, .fm, .ttx

Zobacz obsługiwane formaty

Nasze narzędzia

Szukasz partnera?

Zobacz na jakie Gwarancje możesz liczyć współpracując z nami. 

Możesz im zaufać, ponieważ poważnie podchodzimy do przyjętych zobowiązań.

Dzięki temu od 14 lat stale powiększamy grono zadowolonych i powracających do nas klientów.

Nasze umiejętności zostały sprawdzone przez największe firmy i instytucje krajowe i zagraniczne. Opis wybranych projektów umieściliśmy w dziale Referencje.