Usługi wsparcia eksportu

Wydawałoby się, że biuro tłumaczeń wykonuje po prostu przekłady dokumentów lub wypowiedzi... My wierzymy jednak, że u podstaw naszych wysiłków zawodowych w odniesieniu do przedsiębiorstw nie leży dokonywanie tłumaczeń. Jesteśmy przekonani, że naszym prawdziwym zadaniem jest udzielenie klientowi wsparcia w osiąganiu jego celów biznesowych. 
Dzięki tej wierze pozyskaliśmy między innymi wiele projektów dotyczących wsparcia eksportu. W ramach takiej współpracy, nasi pracownicy towarzyszą firmom m.in. w otwieraniu nowych oddziałów, w poszukiwaniu dostawców, w nawiązywaniu kontaktów handlowych, w obsłudze stoisk wystawowych podczas targów, w spotkaniach biznesowych, w organizacji procesów logistycznych, w przygotowaniu dokumentacji eksportowej...
Tak szeroki zakres wsparcia eksportu oferujemy podmiotom z różnych branż i krajów. Na tym polu mieliśmy okazję pracować nawet z takimi językami, jak chiński czy niderlandzki. Choć nadal nasze usługi kręcą się wokół tłumaczeń, to w gruncie rzeczy pomagamy organizacjom odnaleźć się na nowym rynku, nawiązać relacje z nowymi partnerami oraz osiągnąć sukces sprzedażowy. I jesteśmy w tym dobrzy!